Acıcık Çiğköfte | Franchising
15008
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15008,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Acıcık Çiğköfte Satış Noktaları

 

Acıcık Çiğköfte noktaları müşterilerine Organik, Helal ve Vejetaryen Çiğköfte deneyimini sunmak üzere hiçbir katkı malzemesi ve hayvansal katkı kullanılmadan imal edilmiştir. 

Acıcık Satış noktaları, ne yediğine önem gösteren ailelerin ve bireylerin tercih ettiği yerlerdir. Acıcık ın sunduğu tüm ürünleri, devletin öngördüğü gıda kodeksine uygun, hijyen şartlarda üretilmiş ve geçerli sertifikalara haizdir.

Acıcık satış noktaları, ürün kalitesini ve değerlerini yansıtan, renkli ve iyi aydınlatılmış mekanlar içerisinde hem lezzetli hem de yüksek kaliteli ikramlar olduğunun mesajını verir.

Müşteriler dükkanları güçlü beklentilerle ziyaret eder. Acıcık franchise’leri bu beklentileri fazlasıyla karşılar, Acıcık ürünlerini kaliteli hizmetleriyle müşterilerine sunar. Acıcık Çiğköfte dükkanlarında Çiğköfte, İçli Köfte  çeşitleri, Yöresel tatlılar, soğuk sıcak içecekler gibi birçok benzersiz lezzet sunulur.

 

Sevdiğiniz işi yapın

 

Acıcık franchiser olmakla, hem Türkiye’nin tanınan ve sevilen markalarından birinin desteği ile insanların gülümsemesine neden olacak hem de yatırımınızın karşılığını hemen almaya başlayacaksınız. 

 

Güçlü destek

 

Acıcık doğru noktanın seçilmesinden eğitim, operasyonlar, pazarlama ve teknik desteğe kadar her konuda franchisee’lere yardım eder. Acıcık, güçlü ve tecrübeli ekibi ile, sadece açılış dönemimde değil tüm çalışma süresince yanınızda olup, işinizin her aşamasında destek olur. 

 

Franchise Şube açılmada izlenecek yol :

 

1. ACICIK ÇiĞKÖFTE, helal ve organik lezzetini geniş kitlelere daha hızlı bir şekilde ulaştırmak ve girişimcisini desteklemek için franchise bedelini almamaktadır.

2. Açılması düşünülen işyerinin adresi ve birkaç açıdan görseli ile birlikte, internet üzerinden, telefon  ya da bizzat merkezimize talebinizi iletirsiniz.

3. Franchise koordinatörlüğümüz sizinle irtibata geçerek uygunluk konusunda incelemesini yapar. 

4. Franchise Koordinatörlüğümüz tarafından verilecek uygun raporundan sonra sizinle ACICIK ÇİĞKÖFTE arasında franchise sözleşmesi yapılır.

5. ACICIK şubesi, ACICIK kontrolünde, konseptimize uygun dekorasyonu ve tüm kurulum giderleri  sizin tarafınızdan yapılır. (talep edilirse ACICIK tarafından bedeli peşin alınmak sureti ile anahtar teslim şube açılır)

FRANCHISING BAŞVURU FORMU

  Düşündüğünüz İl (gerekli)

  Dükkan Mülkiyeti (gerekli)

  İşletecek Kişi (gerekli)

  Konsept (gerekli)

  Open chat
  Merhaba
  acıcık çiğköfte' ye Hoşgeldiniz.
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?