Acıcık Çiğköfte | Hakkımızda
15651
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15651,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
HAKKIMIZDA

ACICIK, tamamı bitkisel, hiçbir katkı malzemesi kullanmadan, üretiminden itibaren takip ederek tedarik ettiği tamamen doğal ve seçkin malzemelerden HACCP ve HELAL sertifikalarına sahip merkezinde üretilen ayrıcalıklı çiğköfte markasıdır.

 

ACICIKperakende ve ACICIKkurumsal olmak üzere iki kanaldan ürünlerini satışa sunmaktadır.

 

ACICIKperakende franchise ve bayilik sistemiyle en doğal hali ile ürünlerini tüketicisine sunmaktadır.

 

ACICIKkurumsal Otel, Okul ve etkinliklerde toplu alımlardan sertifikalı üretimini uygun fiyat ve kalite sandartı ile kurumsal müşterine sunmaktadır.

 

VEJETERYAN ACICIK

Tarihteki anlamını kaybetmeden, etsiz ve etsuyu gibi katkı maddeler kullanılmadan HACCP ve HELAL sertifikalı üretim tesislerinde hazırlanmakta.

VİZYON & MİSYON

VİZYONUMUZ

ACICIK ÇİĞKÖFTE ile tüm dünyaya Türk damak tadını tanıtmak ve sevdirmektir.

 

MİSYONUMUZ

Tüketicilerimizin sağlığı ana çerçevesinde, doğal – organik malzemeler kullanarak, hijyen ortamda üretilmiş, vücuda dost ürünler üretmek. Bu ürünler ile özenli servis hizmetini birleştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken, sürekli dinamik tuttuğumuz toplam kalite süreci ile de tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımızla beraber maksimum performansı sağlamaktır.

NEDEN ACICIK

Piyasada tüketilen çiğ köfteler, ya merdiven altı tabir edilen, sağlıklı olmayan koşullarda üretilmekte (bu şekilde üretilen çiğ köfteler, zaten üretildiği yerde tüketilmesi zorunludur ve hijyeni her zaman soru işaretidir.) ya da sadece karlılık hedefli fabrikasyon üretimlerdir.

Bu şekilde üretilen çiğ köfteler ise, bulgur, su, çeşitli koruyucu ve renklendiricilerin bolca kullanıldığı, lezzet yoksunu ürünlerdir. %50 -65 oranında su kullanarak üretim yapan bu çiğ köfte “marka”ları, et bulyon üreticilerinin de en iyi müşterileridir.

 

Bu yüzden, yiyenin damağına yapışan, yutkunmayla bile gitmeyen, kimyasal tatlı, bir karışım “çiğ köfte” olarak sunulmaktadır. Bu tip çiğ köftenin vücuttaki yolculuğu, verdiği rahatsızlıkla kolayca takip edilebilir.

FARKLILIKLARIMIZ
Vejeteryan üretim

Tüm ürünlerimizde zeytinyağı kullanımı

Adrese Teslim Çiğköfte

Katkı Maddesiz Üretim

AB STANDARTLARINDA ÜRETİM

HACCP Sertifikalı Üretim

Gimdes Helal Sertifikalı Üretim

SERTİFİKALAR
Open chat
Merhaba
acıcık çiğköfte' ye Hoşgeldiniz.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?